O nas...

 

 

 

 Witajcie w naszej bajce, która na co dzień rozgrywa się w dolinie rzeki "Czarnej Wody" na terenie gminy Chojnów w powiecie legnickim. Osadę naszą otaczają magiczne lasy borów dolnośląskich. Są one największym w Polsce kompleksem suchych borów sosnowych, brusznicowych i wrzosowych. To właśnie tu można podziwiać rosnące 250-letnie okazy dębów szypułkowych oraz zwiedzać jedyny w Polsce rezerwat sosny błotnej.

 

 Bezpośrednio w naszym sąsiedztwie w miejscowości Rokitki znajduje polodowcowe jezioro zwłasnym mikroklimatem, które w okresie letnim pełni czynną rolę rekreacyjno-wypoczynkową. W pobliżu utworzono Przemkowski Park Krajobrazowy, który pochwalić się może różnorodnością walorów przyrodniczych i kulturowych. Między innymi znajdują się tutaj miejsca gniazdowania orła bielika. Późne lato i jesień obfituje we wszystkie gatunki grzybów. Co roku organizowane są w okolicach "dni jagody".

 To właśnie dlatego, że ujęło nas to wyjątkowe malownicze miejsce postanowiliśmy w marcu 2007r. założyć hodowlę danieli, która jest dopełnieniem najskrytszych marzeń. Jeżeli chciałbyś nas odwiedzić nie wahaj się ani chwili, przyjeżdżaj a my ze swojej strony gwarantujemy Ci wypoczynek i miłą zabawę. Osoby aktywne mają możliwość jazdy konnej oraz jazdy rowerowej leśnym szlakiem rowerowym "Jaroszówka".